Natuurposters op de Edese

Op de Edese Golf Club hangen sinds deze week in de schuilhutten én in het clubhuis diverse informatieposters over de natuur op de baan.

De Baancommissie heeft op diverse plekken natuur- en beheerposters opgehangen met informatie over de geschiedenis, de natuur en het beheer op de Edese. 

Met maar liefst 10 verschillende posters geven ze de golfer een bondig kijkje in de natuur op de baan, van kraaien tot dassen, van vlinders tot eikenbomen. Ook het zware gevecht uit 1944 wordt benoemd, net zoals informatie over het nabije klooster én andere feiten uit Papendal. Als golfer krijgt u tevens een kijkje in de groene wereld van het baanbeheer, zoals beregening, schapen en al het werk van de greenkeepers.

De natuur- en beheerposters vormen met het Birdieboekje met natuurteksten en de Teeborden met natuurfoto’s een mooie GEO-trits.

Lees hier ook wat andere golfclubs doen aan duurzaamheid op de baan.

MijnNGF

MijnNGF
Ga direct naar mijnngf.nl

Check je handicap

Rangen, standen en NGF Competitie

De standen
Benieuwd hoe goed jouw favoriet het heeft gedaan? Bekijk hier de actuele standen!

Golfregels

Golfregels
Lees de regels nog eens rustig door. Alle golfregels op een duidelijke pagina.

NGF op Twitter

meer tweets