Schreefel blijft kansrijk

Met nog achttien holes te gaan heeft Dewi-Claire Schreefel nog altijd uizicht op de zege én op een kaart voor de LPGA.

Om voor dat laatste in aanmerking te komen moet Schreefel hooguit als tiende eindigen op de Order of Merit.

Voor aanvang van de laatste wedstrijd van het seizoen stond de Diepenveense zestiende op de jaarranglijst, met een achterstand van zo'n negenduizend dollar op de huidige nummer 10.

Een goede finish is dan ook noodzakelijk en na twee dagen in het Tour Championship doet Schreefel nog duidelijk een gooi naar zo'n klassering.

De speelster van Golf Team Holland ging op de lastige tweede dag rond in level par,  steeg daarmee naar de negende plaats in het klassement en staat met nog achttien holes te spelen slechts twee slagen achter een drietal koplopers.

Live leaderboard

MijnNGF

MijnNGF
Ga direct naar mijnngf.nl

Check je handicap

Rangen, standen en NGF Competitie

De standen
Benieuwd hoe goed jouw favoriet het heeft gedaan? Bekijk hier de actuele standen!

Golfregels

Golfregels
Lees de regels nog eens rustig door. Alle golfregels op een duidelijke pagina.

NGF op Twitter

meer tweets