Terug naar Oranje-selecties 2020

Oranje C

In de C-selectie zitten talentvolle jongens en meisjes in de leeftijd van tien tot en met twaalf jaar. Het uitgangspunt is dat de jeugdspeler wekelijks actief aan het golfen is en meedoet aan (club)wedstrijden (en wellicht ook de competitie). Maar het allerbelangrijkste is dat de speler plezier beleeft aan golf en sport in het algemeen.

De selectie van Oranje C Meisjes bestaat uit de volgende speelsters

  • Ari Shin - Hilversumsche
  • Floor van Maren - De Haar
  • Lora Jones - Zeewolde / The Dutch
  • Pinou Eijbersen - Kromme Rijn
  • Solinne Kuiper - Haarlemmermeersche
  • Aimee Jas - Amelisweerd
  • Pauline Eyck - Delfland
  • Annefleur Everwijn - Hilversumsche
  • Yfke Vos - De Dommel
  • Ella Bruggink - Olympus
  • Stacey van der Vliet - Bergvliet
  • Lulu el Miri - Oosterhoutse
  • Daphne Haemers - Amelisweerd
  • Floor Rahusen - Eindhovensche
  • Sofie Nooij - Flevoland

De selectie van Oranje C Jongens bestaat uit de volgende spelers

  • Mark Weglau - Hilversumsche
  • Gunnar Janse de Jonge - Amsteldijk
  • Ross van de Walle - Heiloo
  • Thomas Hagendijk - Amsteldijk
  • Wiebe Venema - Goyer
  • Jip Kockmann - 't Sybrook
  • Max Lenten - Edese
  • Stijn Egging - Rijk van Nijmegen
  • Philip van Oosten - Goyer
  • Tom Hendriks - Rijk van Nijmegen
  • Job van Walstijn - t Zelle
  • Casper Wright - Rozenstein
  • Sem den Elzen - Noordwijk
  • Daan Groenendijk - Broekpolder
  • Philip Rekers - Broekpolder
  • Joshua Garnaat - Delfland
  • Benck Wolff - Hilversumsche
  • Floris Everwijn - Hilversumsche
  • Mike van Krimpen - Semslanden
  • Raslen Hedhili - Olympus
  • Riemer Hoffenaar- Noordhollandse
  • Thomas Boer - The Dutch
  • Vince Komen - Noordhollandse
  • Guus Lafeber - The International
  • Davy Chan - Amelisweerd
  • Kian de Roo - Drentsche
  • Jasper van Raamsdonk - Princenbosch
  • Sam Looijmans - Best Golf
  • Sven Timmermans - Dongen
  • Anthonie Rubay Bouman - Broekpolder
  • Boet Nadorp - Broekpolder
  • Valentijn Rekers - Broekpolder