Terug naar Nieuwsoverzicht

Jeugd actief in Sporterstoernooi Spandersbosch

28 maart 2025

Op zaterdag 9 maart is op Golfpark Spandersbosch het Sporters Toernooi gespeeld. Hierbij waren niet alleen jeugdspelers van Spandersbosch aanwezig. Ook jeugd van Golfresidentie Dronten, Schaerwijde en Soestduinen reisde af om mee te doen aan deze wedstrijd.

Het Sporters Toernooi is een wedstrrijd voor jeugd van zes tot zeventien jaar. Met stralend lenteweer en een fantastisch deelnemersveld werd het een dag vol sportiviteit en plezier.

De jeugd speelde een 9-holes scramble waarbij golf werd gecombineerd met andere sporten. Op elke hole wachtte een verrassende uitdaging: eerst een sportieve opdracht uitvoeren en vervolgens vanaf die plek de hole uitspelen met de golfbal. Zo werden onder andere voetbal, tennis, hockey, jeu des boules, frisbee, boksen, zwemmen en atletiek op een creatieve manier in het parcours verwerkt. Een mooi concept dat zorgde voor veel lachende gezichten en sportieve strijd.

Na afloop werden de prijzen uitgereikt aan de eerste drie teams én aan de speler met de meest sportieve outfit. Het Sporters Toernooi liet opnieuw zien hoe leuk en veelzijdig jeugdwedstrijden kunnen zijn. Een compliment voor de organisatie van Golfpark Spandersbosch, de jeugdcommissie en alle betrokken clubs die deze dag tot een groot succes hebben gemaakt!