Terug naar Nieuwsoverzicht

Profiteer van de workshops van Rabo ClubSupport

10 maart 2025

De Rabobank organiseert van maandag 24 maart tot en met donderdag 10 april maar liefst 50 online workshops voor sport- en cultuurverenigingen.

Clubvertegenwoordigers krijgen in de workshops waardevolle inzichten en praktische tips. Alle workshops beginnen om 19:30 uur en eindigen rond 21:00 uur. Deelname is gratis.

De workshops behandelen 12 actuele thema’s, zoals vrijwilligersmanagement, duurzaam beheer en het aanbieden van sport aan mensen met een lichamelijke beperking. In deze laatste workshop (de masterclass ‘Sporten met een handicap, inclusie op de club’) krijg je ook uitleg over het ondersteuningsbudget van 449 euro dat beschikbaar is gesteld voor initiatieven bij clubs rondom sport voor mensen met een beperking.

De workshops op een rij:

  • Vrijwilligersmanagemen
  • Ledenbinding
  • Geld genereren
  • Presteren met communiceren
  • Jouw club klaar voor de toekomst
  • Duurzame accommodatie
  • Gezonde club: voeding, roken, alcohol
  • Modern besturen
  • Sociale veiligheid op de club
  • Sporten met een handicap, inclusie op de club
  • De ins en outs van Gen Z - the basics
  • Finacieel beleid vor de vereniging

Meer informatie over de workshops vind je op de website van de Rabobank. Meld je aan door op de workshop en de datum van jouw keuze te klikken. De meeste workshops worden meerdere keren aangeboden.