Terug naar Nieuwsoverzicht

De presentatie van de voorjaars-av

18 mei 2025

Op zaterdag 17 mei 2025 heeft de algemene vergadering van de NGF plaatsgevonden in het Van der Valk Hotel De Witte Bergen in Eemnes. Hier vind je de presentatie van de voorjaars-av en de presentaties van aparte sessies die vooraf gingen aan de vergadering.

Het was de eerste algemene vergadering onder leiding van voorzitter Marcel van Loo, die in november 2024 het stokje overnam van Caroline Huyskes. De av werd gehouden op dag twee van het Dutch Ladies Open dat zich vlakbij de vergaderlocatie afspeelde op de Goyer & Golf Country Club (foto). In de av werd stilgestaan bij het overlijden van Muis de Kempenaer, drager van de Gouden Speld, en Annelies Eschauzier, erelid van de NGF. 

Voorafgaand aan de plenaire algemene vergadering waren er drie verdiepende presentatieronden die gegeven werden door NGF-bestuursleden en -medewerkers. De presentaties van deze sessies, en de presentatie van de plenaire vergadering, zijn hieronder te vinden.

Gerelateerd: 

Voor in de agenda

De algemene vergadering in het najaar wordt gehouden op zaterdag 15 november 2025. Raadpleeg de kalender voor alle NGF-bijeenkomsten.